Зою Ярош визнано найуспішнішою жінкою-юристом в українському юридичному бізнесі – дослідження Ukrainian Women in Law 2018

k_f

Щороку «Юридична Газета» проводить дослідження Ukrainian Women in Law, що визначає роль жінок у вітчизняному юридичному бізнесі, які власною професійною, соціальною, громадською діяльністю впливають на розвиток суспільства, визначають основні тенденції тих чи інших практик у певних галузях права, роблять значний внесок у динамічне зростання не лише професійної сфери, але й громадянського та суспільно-політичного життя країни.

Дослідження проводилося шляхом анкетування та ґрунтувалося на результатах даних, отриманих шляхом зворотнього зв’язку від юридичних компаній. Період дослідження охоплює 2017 р. За результатами аналізу було сформовано список переможців, які подаються за алфавітним принципом у відповідній номінації.

За результатами дослідження Ukrainian Women in Law 2018 визначено лідерів, які своєю активністю вплинули на розвиток вітчизняного бізнесу. 

В числі найуспішніших жінок-юристів в українському бізнесі визнано Президента Асоціації адвокатів України, керуючого партнера Адвокатської компанії «Маршаллєр і партнери» Зою Ярош.

Більше за посиланням:

http://yur-gazeta.com/publications/legal-business/ukrainian-women-in-law-2018.html