ЗОЮ ЯРОШ ОБРАНО ПРЕЗИДЕНТОМ АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

IMG_0042

11 листопада 2017 року в IQ Business Center відбувся ІХ З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», під час якого було обрано Президента, Віце-президента, новий склад правління, ревізійної комісії та наглядової ради.

З промовою  на посаду кандидата в Президенти Асоціації адвокатів України виступила Зоя Ярош, яка є членом Асоціації з 2006 року та у 2015 році була обрана на посаду Віце-президента ААУ. У своїй промові Зоя Ярош подякувала всім колегам за роботу у складі Асоціації. Підкреслила основні здобутки ААУ та зазначила ключові плани роботи в майбутньому.

Одноголосним рішенням делегатів IХ З’їзду ААУ шляхом відкритого  голосування Президентом Асоціація адвокатів України було обрано керуючого партнера Адвокатської компанії «Маршаллєр і партнери» Ярош Зою Володимирівну.

Адвокатська компанія «Маршаллєр та партнери» щиро вітає з обранням Президента Асоціація Адвокатів України Зою Ярош, бажає плідної та ефективної праці, натхнення на нові звершення та досягнення запланованих результатів !