Зоя Ярош взяла участь у засіданні робочої групи в рамках проекту «Регіональний діалог щодо судової реформи»

img_20160926_145240

26 вересня 2016 року відбувся третій етап засідання Робочої групи в рамках проекту «Регіональний діалог щодо судової реформи», який відбувся у Страсбурзі, Франція, за підтримки Ради Європи. Проект впроваджується відповідно до Спільного програмного документа Ради Європи та Європейського Союзу для країн Східного партнерства на 2015-2017 роки. У якості експерта участь у зустрічі Робочої групи взяла Віце-президент Асоціація адвокатів України, керуючий партнер АК «Маршаллєр і партнери» Зоя Ярош.img_20160926_145211

На робочому засіданні делегацією від України була представлена Стратегія Судової реформи в Україні, де були розглянуті питання реформи судової системи, прокуратури, адвокатури, виконавчої  системи, розвитку медіації тощо. Стратегія реформування, представлена членами Робочої групи, була позитивно схвалена представниками Європи. Крім того, обговорювалися питання можливого співробітництва країн для подолання викликів, з якими зустрічається держава в процесі реформування.

Захід зібрав досвідчених фахівців з різних країн, які поділилися власним досвідом реформування судової системи та обговорили способи подолання проблем в кожній країні-члені Ради Європи.