Зоя Ярош взяла участь у експертному обговоренні проекту Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

26.04

26 квітня 2016 року Асоціація адвокатів приєдналася до спільного з Асоціацією правників України експертного обговорення проекту Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність», розробленого у межах Ради з питань судової реформи.

Експертна зустріч пройшла за участі членів Ради з питань судової реформи , представників Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції України» та керівників профільних організацій, які брали активну участь в обговоренні пропозицій Ради з питань судової реформи., в тому числі, Віце-президента Асоціації адвокатів України, керуючого партнера АК «Маршаллєр і партнери» Зої Ярош.26.04..

Перша зустріч була присвячена обговоренню найважливіших питань організації адвокатського самоврядування. Учасники зустрічі висловили свої позиції щодо статусу та складу органів адвокатського самоврядування, обов’язковості членства та порядку формування керівних органів, проведення з’їзду адвокатів тощо. Європейський досвід організації та функціонування адвокатського самоврядування представив Ритіс Йокубаускас, експерт Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».

За результатами зустрічі було знайдено консенсус з низки питань, а спільні позиції були ретельно зафіксовані координатором Ради з питань судової реформи при Президентові України.