Зоя Ярош взяла участь у черговому засіданні Громадської ради при Державній реєстраційній службі України

Громадська рада

23 вересня 2014 року у приміщенні Державної реєстраційної служби України відбулося чергове засідання Громадської ради при Укрдержреєстрі.

Керуючий партнер АК «Маршаллєр і партнери» Зоя Ярош є членом Громадської ради при ДРСУ і взяла участь у черговому засіданні, обговоривши разом з іншими учасниками питання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, розглянувши новели законодавства щодо реєстрації громадських формувань, друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств.

Крім того, у ході засідання було обговорено законопроект, що передбачає спрощення процедур надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації бізнесу. Зоєю Ярош було також висвітлено наявні проблеми при державній реєстрації речових прав на  нерухоме майно та їх обтяжень, та висунуто пропозиції щодо вдосконалення роботи Укрдержреєстру.

Також на засіданні учасники обговорили проведення найближчих заходів за участю членів Громадської ради при ДРСУ, адже участь у них є важливим фактором взаємодії між громадськістю та представниками Укрдержреєстру задля налагодження та вдосконалення роботи органу та якості послуг, що ним надаються.