Зоя Ярош виступила організатором III Аграрного форуму ААУ

30825532_613861818956552_1598517790_o

3 квітня 2018 року у конференц-залі Торгово-промислової палаті України відбувся ІІІ Аграрний форум Асоціації адвокатів України. Форум об’єднав аграрну, юридичну та бізнес спільноту для вирішення найгостріших питань в українській агросфері.

Захід відкрила Президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер Адвокатської компанії «Маршаллєр і партнери» Зоя Ярош.

Відкриваючи захід, пані Ярош наголосила: «Незважаючи на те, що Україна офіційно заявляє, що являється тим локомотивом, який має витягти економіку України в цей складний час, а також стати тим підґрунтям і базисом, на якому Україна злетить, чи дійсно наша держава чує цей бізнес, чи вона йому допомагає, чи створює ті умови, за яких він би міг стати тим локомотивом, який допоможе? Проблеми землі, фінансування, оподаткування, рейдерства, які нікуди не зникають, хоч ми про це говоримо щороку. Хотілося б, щоб ми сьогодні над всім цим поговорили, подумали і, можливо, розробили б якісь кроки, які будемо вживати спільно – як юристи, адвокати, так і бізнес, – для того, щоб аграрний бізнес став таким, що рухає економіку України і в якому можна нормально працювати».3

Під час заходу були обговорені питання основних аспектів ефективного захисту агробізнесу, а саме: як підготуватися до податкових перевірок, обшуків, стратегії захисту аграріїв через суд, захисту від рейдерських атак та організації фізичної охорони в агробізнесі. Крім того, учасники форуму дискутували щодо особливостей, способів розвитку та розширення агробізнесу шляхом виходу на міжнародні ринки, залучення фінансування, підвищення економічної ефективності, використання інновацій.

Більше за посиланням:

http://yur-gazeta.com/publications/events/agrosektor-shcho-na-chasi.html