Зоя Ярош виступила головою Організаційного комітету Аграрного форуму ААУ

фото_1

20 квітня 2017 року в конференц-залі готелю «Русь Аккорд Готель» відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань, що є знаковою подією для юристів, що практикують в аграрній сфері.

Участь у заході прийняли понад 100 учасників з різних регіонів України, серед яких адвокати, юристи, науковці, представники агробізнесу, народні депутати України, представники органів державної влади, міжнародні експерти.

Керуючий партнер Адвокатської компанії «Маршаллєр і партнери», Віце-президент ААУ, Голова Організаційного комітету Форуму Зоя Ярош зазначила про надзвичайну важливість агросектору, який є традиційно основою української економіки, а наразі одним з основних джерел валютних надходжень до країни. Тому важливість юридичного супроводу роботи агропідприємств та розв’язання юридичних проблем, в тому числі вирішення питання мораторію на продаж сільськогосподарських земель, є безумовною.

Метою проведення Форму був обмін досвідом між фахівцями, обговорення актуальних правових питань сільського господарства, новел в оподаткуванні, формування серед учасників форуму уміння захищати та відстоювати свої права та законні інтереси в сфері сільськогосподарських відносин.

На форумі юристи-практики та представники провідних сільськогосподарських підприємств винесли на обговорення найбільш гострі питання й сумісно обговорили механізми їх можливого вирішення.