Зоя Ярош виступила на круглому столі «Як врятувати активи,майно та інтелектуальну власність підприємств у Криму та на інших окупованих територіях?»

Круглий стіл 25.06.2014

25 червня 2014 в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ відбувся круглий стіл «Як врятувати активи, майно та інтелектуальну власність підприємств у Криму та на інших окупованих територіях?» , організований виданням «ЮРИСТ & ЗАКОН».

Керуючий партнер Адвокатської компанії «Маршаллєр і партнери» Зоя Ярош виступила на даному заході, піднявши актуальну тему продовження ведення господарської діяльності українських підприємств на території Криму та збереження їхнього майна та активів в окупованій території.

Крім того, Зоєю Ярош було представлено 4 можливих варіанти ведення господарської діяльності в умовах, що склалися на території Криму, та обговорено порядок реєстрації представництв як способу управління активами підприємства в Криму.

Також у круглому столі взяли участь віце-президент ТПП України Сергій Свистель, директор Інституту розвитку фондового ринку при КНЕУ Дмитро Леонов, патентний повірений України Марія Ортинська, керуючий партнер АК «Софія» Олександр Паливодський та старший юрист АК «EnGarde Attorneys at Law».

Питання, що підіймалися на круглому столі, активно обговорювалися громадськістю та представниками українських підприємств, зареєстрованих у Криму, а тому разом шукалися відповіді і можливий порядок вирішення проблем, пов’язаних з веденням господарської діяльності на окупованій території.

Щиро сподіваємося, що питання, які сьогодні виникають у згаданих сферах, будуть вирішуватися і на законодавчому рівні, і висловлюємо подяку організаторам заходу за підняття актуальних та важливих тем.

Інформація на сайті “ЮРЛІГА”