Зоя Ярош та Тетяна Тимченко увійшли до складу Правління Асоціаціїї адвокатів України.

ЗОЯ ЯРОШ ТА ТЕТЯНА ТИМЧЕНКО УВІЙШЛИ ДО СКЛАДУ ПРАВЛІННЯ АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ.

17 травня 2014 року відбувся VІ З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», на якому було переобрано керівні органи, обрано новий склад Наглядової ради та Ревізійної комісії ААУ.

З радістю повідомляємо, що партнери Адвокатської компанії «Маршаллєр і партнери» – адвокати Ярош Зоя Володимирівна та Тимченко Тетяна Анатоліївна були обрані членами Правління ААУ.

Крім того, рішенням VI З’їзду ААУ Президентом було обрано Олега Чернобая, і ним було представлено Концепцію розвитку Асоціації з наголошенням на важливість ролі адвокатури, її єдності та самоорганізованості для можливості здійснення захисту як самих адвокатів від свавілля держави, так і осіб, які цього потребують.

На З’їзді прозвучало багато нових цікавих пропозицій щодо напрямків майбутньої роботи ААУ: активна участь адвокатів у Громадських Радах та профільних радах при міністерствах, законотворча діяльність та участь адвокатів у робочих групах щодо написання законопроектів, створення Пенсійного фонду адвокатів України, налагодження зв’язків з іншими професійними організаціями тощо. Також відзначено пріоритетність регіонального розвитку Асоціації та залучення нових членів до лав ААУ.

З’їзд пройшов у конструктивній, діловій, робочій обстановці, що дало змогу делегатам працювати ефективно та розглянути всі питання, які були на порядку денному.

 

Вітаємо з обранням новий керуючий склад Асоціації адвокатів України!