Зоя Ярош та Олександр Полинько, прийняли активну участь в інтернет-конференції на тему: «Правова підтримка громадян і бізнесу в епоху змін».

Інтернет-конференції на тему: «Правова підтримка громадян і бізнесу в епоху змін».

Інтеренет-конференція на тему: «Правова підтримка громадян і бізнесу в епоху змін» створена в грудні цього року та вже набула великого значення та актуальності у зв’язку із подіями, які відбуваються в нашій країні. Безпрецедентність даних подій викликала ряд нестандартних ситуацій у які вимушено потрапляли як громадяни та і компанії.

Інтернет-конференція була створена як реакція на численні звернення осіб, що потребували допомоги у вирішенні питань в правовій сфері та була спрямована на генерацію нових ідей, пошуку вирішення нестандартних ситуацій для кожного громадянина, який тією чи іншою мірою постраждав внаслідок мітингів чи акцій протесту, чи який потрапив у зв’язку з такими подіями до незрозумілої для нього ситуації, міг швидко та безкоштовно отримати кваліфіковану правову допомогу від практикуючих юристів.

Учасники інтернет-конференції ставили досить різноманітні питання, які хоч і відносяться до різних галузей права, проте є пов’язаними між собою, оскільки всі вони стосуються саме подій викликаних акціями протесту та мітингами на Майдані Незалежності.

Зоя Ярош та Олександр Полинько, разом з іншими практикуючими юристами, приймаючи участь в даній інтернет-конференції, розглядаючи кожну проблему з практичної точки зору, давали громадянам змістовні, обґрунтовані, а головне доступні всім читачам відповіді на питання, які їх турбують, а також поради, як краще вирішити ту чи іншу ситуацію.