Завершено цикл лекцій з економічних питань

I лекція для адвокатів України

28 лютого 2013 року  Міжнародна бізнес-школа «NIKLAND» спільно з АДВОКАТСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ  «МАРШАЛЛЄР&ПАРТНЕРИ» та Асоціацією адвокатів України  провели третю Лекцію, що успішно завершила цикл відкритих лекцій  з економічних питань для адвокатів України.

      СпікерНауменко Наталія Миколаївна, Директор Аудиторсько-консалтингової групи “Компас”, практикуючий аудитор (сертифікат серії А), змістовно, повно  та цікаво розкрила тему проведеної лекції – “Податок на додану вартість: економічна сутність, як його порахувати і хто повинен оплачувати?”. Тема, яка через свою складність та завдяки  нововведенням Податкового Кодексу України , викликає багато питань та суперечностей і бурхливо обговорюється, була вдало та зрозуміло висвітлена в основних її аспектах та таких питаннях як:

  • Що являє собою ПДВ? Економічна сутність цього податку;
  • Як визначається ПДВ та якими законодавчими актами регулюється;
  • Хто є платником ПДВ? Податкові пільги;
  • Оподаткування ПДВ імпортних та експортних операцій;
  • ПДВ-облігації-останнє ноу-хау законодавців.

Після закінчення Лекції, жвава та велика аудиторія слухачів мала змогу обговорити та прийти до консенсусу у питаннях, що турбували своєю невизначеністю і суперечливістю. Таким чином, мета проведення цієї лекції повністю себе виправдала, адже, як кажуть, у діалозі народжується істина.

Чекатимемо нових цікавих лекцій та проектів, бо як показує практика та життя, потік  спірних та проблематичних питань, що потребують обговорення та вирішення нескінченний!