Відбувся семінар «Особливості ліквідації суб’єктів господарювання за рішенням власників: перспектива банкрутства»

internet-conference

16 квітня 2015 року в Бізнес-центрі «Гулівер» відбувся семінар на тему: «Особливості ліквідації суб’єктів господарювання за рішенням власників: перспективи банкрутства», організований комітетами з господарського права та корпоративного права ААУ.

Юрист АК «Маршаллєр і партнери» Анастасія Крижановська взяла участь у семінарі, в ході якого було обговорено питання ліквідації юридичних осіб за рішенням власників, банкрутство як інструмент управління кредиторською заборгованістю, судовий розгляд заяв про порушення справи про банкрутство.

Доповідачами даного заходу, якими виступили досвідчені юристи, арбітражні керуючі та суддя Господарського суду м. Києва, було представлено алгоритм дій у процесі ліквідації юридичної особи та визнання її банкрутом, підготовки документів до суду при зверненні із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство, порядок взаємодії із кредиторами, трудовим колективом, державними органами, в тому числі контролюючими.

Крім того, в ході семінару зав’язалася жива дискусія між доповідачами та присутніми, а також було надано кваліфіковані та практичні поради і відповіді всім учасникам обговорень.