Відбувся IV щорічний осінній форум ААУ «Адвокатура України. Київські дзвони»

Київські дзвони

24 вересня 2014 року відбувся IV щорічний осінній форум ААУ «Адвокатура України. Київські дзвони». Даний Форум – четвертий професійний захід для адвокатів, присвячений питанням організації та здійснення адвокатської діяльності, підвищенню рівня кваліфікації адвокатів, що слугує формуванню та утвердженню єдиної думки щодо розуміння ролі і місця інституту адвокатури в суспільстві.

Партнери АК «Маршаллєр і партнери», члени Правління Асоціації адвокатів України Зоя Ярош та Тетяна Тимченко прийняли активну участь у Форумі, обговоривши теми, винесені на розгляд. Так, серед найактуальніших питань в рамках Форуму було обговорено положення Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», практичні аспекти здійснення адвокатської діяльності на території, що має статус окупованої, практичні аспекти здійснення правосуддя та кримінального провадження в умовах проведення антитерористичної операції, правовий і соціальний статус осіб, які беруть участь у зоні АТО тощо.

Також традиційно у Форумі взяли участь провідні адвокати та юристи, представники органів державної влади, наукових установ, ЗМІ.