Участь Т.Тимченко та З.Ярош у XXVII науково-практичній конференції “Професійне управління активами”.

Участь Т.Тимченко та З.Ярош у XXVII науково-практичній конференції "Професійне управління активами"

13-16 червня 2013 року у м.Ялта, на базі готельного комплексу “Ялта-Інтурист”, відбулася ХХVІІ науково-практична конференція Української асоціації інвестиційного бізнесу “Професійне управління активами”.

Серед основних тем цьогорічного форуму: сучасний стан фондового ринку та пріоритетні напрямки його реформування, перспективи бізнесу з управління активам інституційних інвесторів, проблемні питання та новації у регулюванні діяльності КУА та ІСІ у 2014 році, зокрема, впровадження процедур внутрішнього контролю та побудова системи управління ризиками в КУА. Йшлося також про реформування інфраструктури фондового ринку, інструменти для інституційних інвесторів, перспективи недержавного пенсійного забезпечення.

У конференції взяли участь представники Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює регулювання ринків фінансових послуг, Міністерств фінансів України, Міністерства соціальної політики, компанії-члени УАІБ, саморегулівні організації, інші професійні учасники фондового ринку, біржі, міжнародні фінансові організації.

З доповіддю на тему: “Захист інтересів бізнесу при взаємодії з контролюючими органами: практичні рекомендації” виступила партнер Адвокатської компаніі “Маршаллєр і Партнери”,  Тимченко Тетяна Анатоліївна.