Супровід аутстафінгу персоналу

Адвокатська компанія «Маршаллєр і партнери» надає професійні юридичні послуги роботодавцям, керівникам кадрової служби у сфері корпоративного менеджменту та оптимізації найму персоналу, розробки схем корпоративного менеджменту компанії.

Для цих цілей, в тому числі, ми здійснюємо розробку і супровід укладення договорів аутстафінгу персоналу для іноземних компаній і START-UPів.

Аутстафінг для великих компаній необхідний для скорочення штату без втрати кваліфікованих працівників, а також зменшення навантаження роботи кадрової служби і бухгалтерії.

Для START-UPу іноземної компанії, яка входить на ринок України, така форма дозволяє уникнути отримання дозвільних документів з працевлаштування для іноземних громадян, заощадивши час і ресурси. А в подальшому, не займатися складними процедурами звільнення співробітників, якщо за оцінками інвестування не принесло очікуваних результатів.

Вигоди для компаній, у яких є потреба в співробітниках, що виконують завдання «від випадку до випадку» очевидні: при аутстафінгу компанія-виконавець, зокрема, бере на себе зобов’язання здійснення виплат заробітних плат, оформлення лікарняних і відрядних, здійснення оплат обов’язкових податків і зборів, соціальних внесків та інших платежів.

Юридично супроводжуючи послуги аутстафінгу, ми гарантуємо фінансову і правову безпеку учасників таких правовідносин.