Проведено першу лекцію з економіки для адвокатів України

I лекція для адвокатів України

15 лютого 2013 року пройшла перша лекція з циклу відкритих лекцій для адвокатів України на тему
«ВВП – міжнародний показник оцінки економічного зростання країни»
. Слід відзначити, що організатори, а саме Міжнародна бізнес-школа «NIKLAND», Асоціація адвокатів України, за організаційної та спонсорської підтримки  АДВОКАТСЬКОЇ КОМПАНІЇ «МАРШАЛЛЄР & ПАРТНЕРИ», успішно підготували цей захід.

Доповідач, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та фінансів Міжнародного університету фінансів, заступник  керівника відділу Рахункової палати, головний науковий консультант Секретаріату Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України, Бабій Дмитро Антонович цікаво висвітлив такі питання як: що саме  являє собою  показник ВВП, його функції, історія виникнення, методи вирахування ВВП та рейтинг країн за показником ВВП. Після прослуханої лекції між учасниками розв’язалася бурхлива дискусія на суперечливі питання, де кожен міг висловити свою аргументовану точку зору та послухати влучні думки з цього приводу інших адвокатів та юристів.

Нагадуємо всім бажаючим, що 21 лютого і 28 лютого 2013 р. о 17.00 Міжнародна бізнес-школа «NIKLAND» спільно з Асоціацією адвокатів України проведе другу та третю лекції з циклу відкритих лекцій для адвокатів України. Запрошуємо за адресою : м. Київ, вул. Басейна ½. Попередня реєстрація учасників – по електронній пошті і телефоном. Е-mail: marketing@nikland.com.ua (в листі, будь ласка, вкажіть ПІБ, посаду, установу, e-mail і контактний телефон). Телефони: (044) 461-97-27, 331-44-83