Партнери АК «Маршаллєр і Партнери» взяли участь у дискусійній панелі «На шляху до ЄС: гармонізація законодавства та грядущі події»

liga-logo

16 вересня 2014 року, в день історичної для України події – ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, відбулась дискусійна панель «На шляху до ЄС: гармонізація законодавства та грядущі події». Даний захід було організовано компанією «ЛІГА:ЗАКОН» в рамках проекту «ЗАКОН для ВСІХ».

У даному заході взяли участь партнери та адвокати АК «Маршаллєр і партнери» Ярош Зоя і Тимченко Тетяна, піднявши найактуальніші для України та суспільства питання сьогодення.

Запрошені експерти, юристи та представники бізнесу обговорили ініціативи влади з приводу гармонізації українського законодавства з європейським, перспективи та переваги зони вільної торгівлі з ЄС, необхідні зміни законодавства, рекомендовані Єврокомісією, а також закони, необхідні для виходу українського бізнесу на ринки ЄС.

Так, в рамках дискусійної панелі, було обговорено закони, вже прийняті Верховною Радою, та законопроекти, що перебувають на розгляді у Верховній Раді України, з приводу регулювання ринку продуктів харчування, метрології та стандартизації, щодо питань інтелектуальної власності, захисту права власності та інвестицій, свободи надання послуг.

В результаті плідної дискусії всі присутні прийшли до висновку, що процес імплементації Угоди про асоціацію з ЄС є довготривалим та трудомістким, а тому у ньому мають приймати участь і влада, і представники бізнесу, і громадськість. Тому є необхідність продовжувати обговорення нагальних питань, реформ та їх впровадження на шляху до майбутнього України.