Коментар Зої Ярош щодо очікувань та планів на 2016 рік

Адвокат року, 2015

Наприкінці 2015 року, 24 грудня, відбувся Урочистий захід ААУ Щорічний всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року – 2015”.

В рамках підведення підсумків Конкурсу адвокати мали можливість поділитися своїми очікуваннями та планами на 2016 рік, думками з приводу монополії адвокатів на представництво в суді та інших актуальних питань адвокатської діяльності.

В даному заході взяла участь Зоя Ярош, Віце-Президент ААУ, керуючий партнер АК «Маршаллєр і партнери», яка висловила свою думку щодо адвокатської монополії та розповіла про плани Асоціації:

«Ми очікуємо суттєвих змін, більше інтересу до нас. Наші щорічні форуми збирають усе більше учасників. Ми хочемо бути більше представлені в регіонах, щоб адвокати з усіх куточків України були залучені до суспільних процесів усередині країни і в професії.

Думаю, монополія розширить коло юристів, які прийдуть в адвокатуру. В адвокатів уже сьогодні існує монополія в частині кримінального процесу. Поки що особливої конкуренції немає, тому що в судах, крім кримінального процесу, можуть брати участь усі юристи.

Ми маємо що запропонувати не тільки новачкам, а й бувалим адвокатам. Майже в кожному нашому форумі бере участь представник адвокатських об’єднань інших країн (з Німеччини, Словаччини, Австрії тощо), і це дуже корисно — дізнатися, як відбувається робота за кордоном, отримати якийсь позитивний досвід, акредитацію в цих країнах, практикувати там».

Більше інформації за посиланням

 http://zib.com.ua/ua/120845-chogo_chekayut_advokati_vid_novogo_2016_roku.html