Керуючого партнера Marshaller Group Зою Ярош одноголосно обрано Президентом Асоціації адвокатів України

YaroshZoya

Керуючого партнера Marshaller Group Зою Ярош (Зоя Ярош) одноголосно обрано Президентом Асоціації адвокатів України (Асоціація адвокатів України (ААУ) / Ukrainian Advocates’ Association (UAA)) на другий термін під час Х З’їзду організації.

Як зазначила пані Ярош : «Моє переобрання на цю почесну посаду — велика честь, а також вірна ознака того, що обраний під час попереднього терміну курс є вірним. Асоціація адвокатів України швидко адаптується до всього нового, й постійно аналізуючи зміни, що відбуваються, —впроваджує найкраще у своїй діяльності».

Завдяки великому досвіду пані Ярош у сфері громадської діяльності, протягом останніх років було зроблено чимало для розвитку організації. ААУ закріпила партнерські відносини з провідними юридичними компаніями, співпрацює з майже сотнею установ та організацій та використовує у роботі понад 50 медіа.

Члени команди Marshaller Group вітають Зою Володимирівну з переобранням і бажають їй продовжувати успішно прокладати курс не лише діяльності нашої компанії, але й адвокатури в цілому.