ХХVІІI науково-практична конференція УАІБ “Інвестиційний бізнес: долаючи кризи” у фотографіях.

Науково-практична конференція УАІБ

12 червня 2014 року відбулася науково-практична конференція  УАІБ «Інвестиційний бізнес: долаючи кризи». На конференції були розглянуті актуальні питання розвитку вітчизняної галузі управління активами інституційних інвесторів та фондового ринку.

Пленарне засідання цьогорічної конференції було присвячене викликам, які постали внаслідок економічної та політичної кризи перед ринком цінних паперів України. Йшлося про програмні завдання розвитку фондового ринку, податковий режим інвестиційної діяльності, судову практику у податкових спорах у сегменті фондового ринку, про перспективи пенсійної реформи та розвитку недержавного пенсійного забезпечення, кредитних рейтингів як механізму відродження довіри до інструментів фондового ринку тощо.

На цій конференції з доповіддю на тему: Судова практику у податкових спорах у сегменті фондового ринку,  виступила Тимченко Т.А.

Пані Тетяна доповіла про найбільш поширені випадки за якими податківці найчастіше мають претензії та як наслідок, донарахування сум податку до Компаній з управління активами.

За лаштунками доповіді Тимченко Т.А. відповіла на численні питання учасників конференції.