АК «Маршаллєр і Партнери» виступила партнером IV всеукраїнського весняного форуму з цивільного права та процесу «Київська весна».

Форум "Київська весна"

Адвокатська компанія «Маршаллєр і партнери» виступила партнером IV Всеукраїнського форуму з цивільного права та процесу «Київська весна», що відбувся 13 березня 2015 р. в конференц-залі готелю «Русь».

Форум був проведений з метою обміну досвідом між провідними фахівцями України, обговорення нагальних проблем, що виникають у роботі під час здійснення захисту по цивільним справам та зібрав понад 100 провідних адвокатів України.

Керуючий партнер АК «Маршаллєр і партнери» та член Правління Асоціації адвокатів України Зоя Ярош виступила модератором другої сесії. В межах кожної сесії було піднято та обговорено актуальні питання, що стосуються здійснення захисту цивільних прав, пов’язані із АТО та окупацією АР Крим, з роботою адвоката в цивільному процесі, в правовідносинах сімейного права, а також щодо можливості кредитування, альтернативного вирішення спорів, медіації.

Крім того, по завершенню форуму було проведено благодійний аукціон на підтримку постраждалих під час проведення АТО, на якому були представлені художні полотна талановитої української художниці Дар’ї Кузнєцової. Всі бажаючі змогли прийняти учать у даному заході, а отримані від аукціону кошти будуть направлені на допомогу сім’ям загиблих героїв АТО, пораненим солдатам та вимушеним переселенцям зі сходу.