АК “Маршаллер і Партнери” отримано позитивне рішення на користь КУА.

zahist-v-sudi

19 березня 2015 року АК «Маршаллєр і партнери» було отримано позитивне рішення на користь клієнта – Компанії з управління активами. Так, адвокатами було підготовлено адміністративний позов до органу ДФС про визнання протиправною та скасування податкової консультації, якою фіскальний орган зобов’язував платника податків, внаслідок неправильного трактування однієї з норм Податкового кодексу України, сплачувати податок на прибуток на зальних підставах.

Завдяки послідовній та наполегливій роботі адвокатів, останніми доведено, в Окружному адміністративному суді м. Києва, протиправність оскаржуваної податкової консультації, що знайшло своє відображення в рішенні суду, яким позов задоволено повністю.

В подальшому, колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду своєю ухвалою залишила в силі рішення суду першої інстанції, тим самим погодившись з позицією адвокатів.

Таким чином, було захищено права компанії та позбавило її необхідності сплачувати, в майбутньому, надумані податковим органом податки.