Адвокати Marshaller Group — Зоя Ярош та Ігор Кімлик здобули перемогу захищаючи інтереси Державного підприємства «Укрхімтрансаміак»

YaroshKimlyk

Адвокати Marshaller Group — Зоя Ярош та Ігор Кімлик здобули перемогу захищаючи інтереси Державного підприємства «Укрхімтрансаміак» у справі за заявою АТ «Тольятіазот» (Російська Федерація) до Апеляційного суду м. Києва про скасування рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-Промисловій палаті України.

Заявники вважали, що спір, який було розглянуто Міжнародним комерційним арбітражним судом при ТПП України, повинен бути віднесений за підсудністю до Господарського суду м. Києва. Також представники АТ «Тольятіазот» намагались довести, що оспорюване рішення суперечить публічному порядку України.

Зваживши на надані доводи, суд вірно дійшов висновку, що рішення не підлягає скасуванню.

Важливим аспектом справи було довести, що таке рішення не тільки не суперечить публічному порядку України, але повністю відповідає інтересам держави. Адже «Укрхімтрансаміак» — державне підприємство, яке створене спеціально для обслуговування аміакопроводу з комерційною метою, дохід від якої спрямовується до державного бюджету у вигляді податків та рентних платежів.

Також, фахівці Marshaller Group повністю спростували намагання представників АТ «Тольятіазот» маніпулювати твердженням, що такий спір не підлягає розгляду в МКАС при ТПП.

За наслідками розгляду заяви АТ «Тольятіазот» було винесено Ухвалу, якою заяву про скасування рішення відхилено.

Також слід зазначити, що в МКАС при ТПП при розгляді справи, наслідком якої стало рішення, що в подальшому стало предметом оскарження в Апеляційному суді м. Києва, інтереси ДП «Укрхімтрансаміак» також представляли адвокати Marshaller Group.

Судова справа в МКАС при ТПП стосувалась передачі державою в господарське відання ДП «Укрхімтрансаміак» додаткової ділянки аміакопроводу. Нашою командою було доведено, що в результаті зміни довжини аміакопроводу, АТ «Тольтіазот» не виплатив за послуги з транзитного транспортування аміаку понад 700 тисяч доларів США та, доведено законність підстав для зміни Контракту, що дозволить ДП «Укрхімтрансаміак» отримувати плату за транзитне транспортування аміаку виходячи з усієї довжини аміакопроводу, що є в господарському віданні ДП.

Перемога у суді, як в МКАС при ТПП так і в Апеляційному суді м. Києва – є цілком закономірна та справедлива, оскільки високий професійний рівень адвокатів нашої компанії неодноразово було продемонстровано на судових справах різного ступня складності.