Адвокати АО «Маршаллєр і пратнери» здобули перемогу захищаючи інтереси Державного підприємства «Укрхімтрансаміак»

Укрхімтрансаміак

Адвокати АО «Маршаллєр і пратнери» Ярош З.В. та Кімлик І.В. здобули перемогу захищаючи інтереси Державного підприємства «Укрхімтрансаміак» у справі за позовом до АТ «Тольятіазот» (Російська Федерація) про стягнення заборгованості за надані послуги з транспортування рідкого аміаку аміакопроводом, та визнання укладеної додаткової угоди про зміну довжини аміакопроводу, з використанням якого надавались послуги з транспортування.
Справа розглядалась Міжнародним арбітражем при Торгово-Промисловій палаті України. Важливими аспектами справи було довести, що передача державою Україна в господарське відання ДП «Укрхімтрансаміак» додаткової ділянки аміакопроводу є істотною зміною обставин, що є підставою для зміни істотних умов договору.
Також необхідно було довести, що обмін сторонами проектів додаткової угоди про зміну довжини аміакопроводу являється підписанням додаткової угоди починаючи з дати, що була визначена сторонами в проектах додаткової угоди.
В результаті Адвокатами АО «Маршаллєр і пратнери» доведено, що в результаті зміни довжини аміакопроводу, АТ «Тольтіазот» недоплатив за послуги з транзитного транспортування аміаку понад 700 тисяч доларів США та, що є законні підстави для зміни Контракту, що дозволить ДП «Укрхімтрансаміак» отримувати плату за транзитне транспортування аміаку виходячи з усієї довжини аміакопроводу, що є в господарському віданні ДП «Укрхімстрансаміак».
Ця перемога у суді – є черговим доказом професійної майстерності адвокатів нашої компанії.
Вітаємо всіх причетних з перемогою в такій принциповій справі!